Prawo jazdy kategorii A, A1, A2

 

Jak krok po kroku zapisać się na kurs A, A1, A2 u nas w OSK COLINA 🙂

 

  1. Zapisz się na kurs :

 

2. Musisz uzyskać numer PKK, czyli Profil Kandydata na Kierowcę, co to jest ?

PKK to numer nadany dla CIEBIE w Twoim Wydziale Komunikacji (Urząd Gminy, Starostwo Powiatowe ) w miejscu zameldowania lub zamieszkania.

Żeby uzyskać PKK musisz zrobić badania lekarskie do kategorii A, A1, A2 i mieć zdjęcie do prawa jazdy. Badania lekarskie do prawa jazdy zrobisz za naszym pośrednictwem w środy godz. 15.00 na ul. Korotyńskiego 23/61 w Szkole Jazdy TOTU obok ROSMANA, albo w soboty o godz. 9.40 w Szkole Jazdy LAMBO ul. Radarowa 28. Z badaniami i zdjęciem maszerujesz do Wydziału Komunikacji wypełniasz wniosek o wydanie prawa jazdy kat. A, A1,A2 i otrzymujesz PKK. Numer PKK wysyłasz do nas na email mojepkk@gmail.com

3. Następnie trzeba przyjechać do nas ul. Radarowa 32 OSK COLINA w godz. 10-18 pon-pt, jeśli w soboty  8-12 lub niedziele trzeba uzgodnić telefonicznie 668 190 188, podpisujesz Umowę, opłacasz kurs i umawiasz się na jazdy.

 

W razie pytań dzwoń   668 190 188  w godz. 6 – 22  

 

Jeździmy motocyklami egzaminacyjnymi !

 

W ramach kursu kat. A, A1, A2 zapewniamy jazdy po placu manewrowym i po trasach egzaminacyjnych .

 

 

Kursanci  od nas otrzymują  kat A, A1, A2 :

 

  • zajęcia z jednym instruktorem prowadzącym
  • każdy kursant traktowany indywidualnie, VIP
  • jazda trasami egzaminowania i nie tylko
  • motocykle egzaminacyjne WORD Odlewnicza
  • spokojni, doświadczeni i cierpliwi instruktorzy
  • szkolimy każdy trudny przypadek 🙂
  • zajęcia teoretyczne stacjonarne, lub ON-LINE

 

 

 

 

Mamy w ofercie kursy nauki jazdy kat. A, A1, A2 i jazdy doszkalające dla osób przygotowujących się do egzaminu, jak i posiadających prawo jazdy . Kursanci otrzymują komplet materiałów do nauki jazdy, czyli podręcznik i dostęp do testów. Istnieje możliwość korzystania z dostępu do panelu e-Learning , gdzie nauka teorii odbywa się w domu, następnie po zdanym egzaminie teoretycznym w WORD przystępujemy tylko do części praktycznej kursu. Odbyć trzeba też obowiązkowe zajęcia z pierwszej pomocy przed lekarskiej do końca kursu. 

 

Prawo jazdy kategorii A, A1, A2