Kurs prawa jazdy kat B WarszawaJazdy doszkalające Warszawa RadarowaVoucher na prawo jazdyKurs prawa jazdy na samochód ciężarowy Pakiet TIR

Kursanci nauki jazdy w naszym OSK :

 1. Każdy ma możliwość zakażenia koronawirusem, nawet Ty.
 2. Unikaj tanich kursów nauki jazdy. Nasz Ośrodek dba o dezynfekcję pojazdów. Przecieramy elementy sterowania pojazdem chusteczką nasączoną płynem dezynfekcyjnym w szczególności:
  • kierownicę, 
  • manetki, 
  • włącznik świateł
  • dźwignię zmiany biegów, 
  • dźwignię hamulca ręcznego, 
  • klamki czy inne elementy mające kontakt z dłońmi kursanta
  • stanowiska komputerowe, klamki blaty biurek itp.
  • przemywamy dłonie instruktora i kursanta płynem dezynfekującem
 3. Nasza szkoła nauki jazdy dba o Twoje bezpieczeństwo. OSK  Colina ma do dyspozycji płyny dezynfekcyjne i/lub rękawiczki ochronne. Oczywiście możesz środki dezynfekcyjne stosować we własnym zakresie. 
 4. Unikaj szkół nauki jazdy, które nie zapewniają swoim pracownikom oraz klientom żadnych środków ochronnych ani działań w tym zakresie.
 5. Stosuj się do aktualnie obowiązujących aktów prawnych wydawanych w związku z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2.
 6. Ogranicz do niezbędnego minimum kontakt bezpośredni z biurem naszego OSK. Wiele spraw związanych z nauką jazdy załatwisz telefonicznie, przez internet lub z instruktorem prowadzącym – telefonicznie.
 7. Unikaj płatności gotówkowych, preferowana karta, przelew babkowy, pocztowy.
 8. Do części teoretycznej egzaminu na prawo jazdy możesz przygotować się samodzielnie, bez wychodzenia z domu i bez uczestnictwa w wykładach. Dostęp do teorii eLearning-owej klikając Wykłady ONLINE
 9. UWAGA !!! Obowiązkowo odwołaj jazdę, jeśli masz podwyższoną temperaturę/kaszel, lub jesteś osobą z grupy podwyższonego ryzyka.
 10. Ręce myj przed i po każdej jeździe używając mydła i wody, a jeśli nie masz do nich dostępu, używaj płynów/żeli na bazie alkoholu (min. 60%). Dlaczego? Bo mycie rąk ww. metodami zabija wirusa, jeśli znajduje się on na rękach.
 11. Jeśli chcesz, jazdę można wykonywać w rękawiczkach ochronnych. 
 12. Podczas kichania zasłaniaj usta i nos. Amerykańscy naukowcy dowiedli, że aerozol zawierający aktywnego koronawirusa, powstający w trakcie kichania może przenosić się na odległość nawet 40 metrów.
 13. W trakcie jazd unikaj dotykania ust, nosa i oczu. I tu przyda się maseczka ochronna, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
 14. Jeśli podczas szkolenia (wykłady lub jazda) stosujesz rękawiczki lub maseczkę ochronną – zdejmij je i wyrzuć bezpośrednio po zakończonych zajęciach do kosza.
 15. Wprawdzie pierwsze wytyczne (w tym WHO) odradzały stosowanie maseczek ochronnych, to ich zastosowanie podczas jazd i wykładów ma sens. Noszenie maseczek  maseczek ochronnych zalecają obecnie lekarze. Po pierwsze nie wiesz czy jesteś zdrowy/a, po drugie jeśli jesteś zdrowy/a, to przez czas szkolenia zabezpieczasz się przed możliwością zarażenia. 
 16. Jeśli zdajesz egzamin na prawo jazdy, stosuj się do wytycznych dyrektora ośrodka egzaminowania.
 17. Korzystaj z wiarygodnych źródeł informacji.
partnerzy

Kontakt

SERWIS NAUKI JAZDY kat A, B, B+E, C, C+E, D "patentynamanewry"

Adres
ul. Radarowa 32 (obok WORD)
02-137 Warszawa
Email
E-mail: patentynamanewry@gmail.com
Telefon
Tel: 668 190 188

O nas

Biuro czynne:
Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 17:00
Sobota: 8:00 – 12:00

Dojazd komunikacją ZTM:
Autobusy: 141, 401, 189
Tramwaje: 7, 9 ,15, 25

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja strony: VertesDesign.pl